£140.00 Original price was: £140.00.£75.00Current price is: £75.00.
Only 2 left in stock
Compare| Model | NAPBPS010 |
|---|---|
| EAN Code | 656086095913 |
| Manufacturer | Nautica |
| Gender | Gents |
| Warranty | 2 years |
| Water Resistancy | 100 metres |
| Movement | quartz |
| Case material | Stainless steel |
| Case shape | Round |
| Case Width | 44.00 mm |
| Case Thickness | 11.50 mm |
| Dial color | Blue |
| Strap Material | Leather |
| Strap Color | Blue |
| Strap Width | 22.00 mm |
Only 1 left in stock
Out of stock