Puffed Mini Duffel Bag | Dark Green | FW23K22202 -
£260.00 Original price was: £260.00.£149.00Current price is: £149.00.
Only 2 left in stock
Compare| Bag Width | 15 cm |
|---|---|
| Pattern | Solid |
| Bag Height | 21 cm |
| Character | Kassandre LEANDRA |
| Closure | Zip |
| Occasion | Business, Casual, Formal, Party/Cocktail, Travel |
| Size | Mini |
| Lining Material | Fabric |
| Handle/Strap Colour | Dark Green |
| Lining Colour | Dark Green |
| Bag Depth | 12 cm |
| MPN | FW23K22202 |
| Exterior Material | Leather |
| Exterior Colour | Dark Green |
| Brand | KASSANDRE |
| Accessories | Detachable Strap |
| Department | Women |
| Model | Kassandre LEANDRA |
| Theme | Kassandre LEANDRA |
| Style | Shoulder Bag |
| Strap Drop | 100 cm |
| Hardware Colour | Gold |
| Handle/Strap Material | Leather |
| Product Line | Kassandre LEANDRA |
| EAN | 3665475158372 |
Out of stock
Out of stock
With its vibrant print featuring a snarling leopard and bejewelled insets, this striking travel bag turns any getaway into a stylish event. A deep interior holds everything you need for the journey, while an exterior pocket keeps necessities close at hand. Two wheels and a telescoping handle keep you rolling along, while dual top handles make this bag easy to pick up and carry.
Out of stock
Ted Baker Oellie Knotted Handle Large Leather Tote Bag
Get carried away with Ted’s OELLIE tote bag. Crafted from luxurious leather, it features stylish gold hardware for a sophisticated finish, and comes with a removable shoulder strap and plenty of pockets to make light work of carrying everyday essentials.
Out of stock