£219.00 Original price was: £219.00.£140.00Current price is: £140.00.
Only 2 left in stock
CompareDisplay your classic style with this ladies’ Kate Spade Chelsea Park gold-toned watch with a black leather strap.
| Weight | 0.50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 4 × 4 in |
| Bezel Color | Gold |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Water Resistance | 30 m (3 ATM) |
| Closure | Buckle |
| Year Manufactured | 2020-Now |
| Band/Strap | Two-Piece Strap |
| Reference Number | KSW1786 |
| Brand | kate spade new york |
| Case Color | Gold |
| Department | Women |
| Type | Wristwatch |
| Band Color | Black |
| Band Material | Leather |
| Dial Color | White |
| Watch Shape | Round |
| Model | Chelsea |
| Style | Casual |
| With Original Box/Packaging | Yes |
| Features | Date Indicator, Mineral Crystal, Push/Pull Crown, Water-Resistant |
| Case Size | 32 mm |
| Case Finish | Polished |
| With Manual/Booklet | No |
| Case Material | Stainless Steel |
| Display | Analog |
| EAN | 4064092175820 |
Only 1 left in stock
Out of stock
Only 2 left in stock