£155.00 Original price was: £155.00.£120.00Current price is: £120.00.
In stock
Compare
| Weight | 1.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 4 × 4 in |
| Bezel Color | Black |
| Movement | Quartz |
| Water Resistance | 30 m (3 ATM) |
| Band/Strap | Buckle Strap |
| Case Thickness | 7 mm |
| Reference Number | KSW1485 |
| Brand | kate spade new york |
| Case Color | Gold |
| Department | Women |
| Type | Wristwatch |
| Caseback | Screwback |
| Band Color | Leopard Print |
| Band Material | Polyurethane |
| Bezel Type | Fixed |
| Dial Color | Black |
| Watch Shape | Round |
| Band Width | 12 mm |
| Model | kate spade new york Park Row |
| Case Size | 34 mm |
| Case Finish | Polished |
| Features | 4 Additional Interchangeable Bezels |
| Case Material | Stainless Steel |
| Display | Analog |
| EAN | 4013496122169 |
Only 1 left in stock
Ted Baker Ladies Pink Strap Watch Black Floral Design Dial Model no. TE50005020 Beautiful ladies watch by Ted Baker London Featuring a beautiful pale pink strap with contrasting pink and gold strap keepers Black pretty floral design round dial with rose gold hands with pink second hand Polished black stainless steel case and crown Black stainless steel buckle fastening Case measures 38mm wide incl crown Strap measures 12mm wide at watch fitting tapering to 10mm Supplied with 2 years manufacturers warranty Comes in a Ted Baker black and gold watch box and cushion
Out of stock
This stunning ladies Mondaine Swiss Railways Mini Giant watch has a stainless steel case and is powered by a quartz movement. It is fastened with a rose metal bracelet and has a white dial.
Out of stock