£320.00 Original price was: £320.00.£160.00Current price is: £160.00.
In stock
CompareMarc Jacobs
The Chain
Ladies
MJ0120197282
Quartz
22 mm
Stainless Steel
Square
Solid
Stainless Steel
Bracelet
Silver-tone
Jewelry
Black
Analog
Scratch Resistant Mineral
Silver-tone
No Markers
Fixed
Silver-tone
Stainless Steel
Pull / Push
30 meters / 100 feet
Hour, Minute
Stainless Steel, Analog
Casual
| Weight | 1.00 lbs |
|---|---|
| Brand | Marc Jacobs |
| Department | Women |
| Type | Wristwatch |
| Customized | No |
| Style | Watches |
| Model | MJ0120197282 |
| Features | Hour, Minute |
| Movement | Quartz |
| Dial Color | Black |
| Band Color | Silver-tone |
| Case Color | Silver-tone |
| Band Material | Stainless Steel |
| Display | Black |
| Case Material | Stainless Steel |
| Water Resistance | 30 meters / 100 feet |
| Case Size | 22 mm |
| Caseback | Solid |
| Vintage | No |
| Theme | Designer |
| Closure | Jewelry |
| Handedness | Left |
| Bezel | Fixed |
| Case Diameter | 22 mm |
| clasp | Jewelry |
| Gender | Women's |
| Series | The Chain |
| Size | Check description |
Only 2 left in stock
In stock
Out of stock