£70.00
Only 2 left in stock
Compare
| Department | womens |
| Item model number | 556209C |
| Product Dimensions | 9.06 x 5.91 x 1.18 inches (23 x 15 x 3 cm) |
| Item Weight | 12 ounces (340.2 grams) |
| Department | womens |
| Item model number | 556209C |
Floral and logo print – magnetic front closure – belt waist fanny pack style bag with adjustable buckle closure – synthetic material – color: pink, mauve, tan, brown, and cream
| Weight | 199.58 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 6 × 4 in |
| Bag Width | 7 3/4 |
| Pattern | Floral |
| Bag Height | 4.5 |
| Character | na |
| Closure | Magnetic |
| Occasion | Casual, Travel |
| Size | Small |
| Lining Material | Suede |
| Bag Depth | 1 3/4 |
| Exterior Material | PVC |
| Accents | Buckle Accent |
| Vintage | No |
| Brand | Michael Kors |
| Department | Women |
| Exterior Color | Multicolor |
| Lining Color | Multicolor |
| Model | Belt |
| Style | Belt Bag & Fanny Pack |
| Theme | floral |
| Features | Adjustable Strap, Credit Card |
| Handle/Strap Material | Faux Leather |
| Character Family | na |
| Product Line | belt bag |
Add a touch of designer style to your accessory collection with this sophisticated leather backpack. The design features a zip around top fastening, complete with adjustable shoulder straps, padded back insert, and embossed logo detail.
Out of stock
The Ted Baker Men’s Gansu Leather Holdall Bag is ideal for the fashion forward guy, crafted from a premium Bovine leather this dapper design is timeless. The holdall is the perfect companion for work featuring one main compartment with a zip closure with internal pockets, plenty storage for keeping your essentials organised. Two exterior pockets feature a modish buckle fastening whilst the bag also boasts a double top handle and a detachable shoulder strap. The bag is complete with the signature Ted Baker logo embossed to a luggage tag and the front for a quality finish.
Out of stock
Ted Baker Black Marttia Narrnia Floral Travel Cabin Bag
Ted Baker luggage collection
Narrnia print
Zip closure
Fully lined
Double top handles
Two wheels
Extendable handle
Zipped external pocket
One internal pocket
Fully lined
Ted Baker-branded
Dimensions: H41cm x W35cm x D20cm
Handle drop: 12cm
Care & Fabric:
Fabric Content: Shell: 100% Polyester; Trim: 100% PU
Out of stock
Superdry women’s Montana large check in suitcase. On the outside the bag has a front pocket great extra storage, a top handle and an adjustable handle allowing you to pull the bag along on the wheels. Inside is fully lined, with an inside fastening in the main compartment to keep all your items in place as well as two large pockets. The case is finished with a rubber Superdry logo on the front and a large Superdry logo on one of the inside pockets. L 68 x W 40 x D 26
Out of stock