£369.00 Original price was: £369.00.£179.00Current price is: £179.00.
In stock
CompareMichael Kors Logo On front
1 Zip Pocket at Front
Zip Top Closure
Custom Fabric Lining
1 Zip Pocket, 1 Slip-in Pockets
Double Layering Full Length Slip Pocket
7.5″ (L) X 9″(H) X 3.5″(D)
3″ Top Handle & Adjustable Backpack Straps
| Weight | 907.18 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 8 in |
| Features | Convertible |
| Inside Pockets | 1 Zip Pocket, 2 Slip Pockets |
| Handle Style | Double Strap Handles, Single Top Handle |
| Exterior Color | Citrus |
| MPN | 35TOGERB1L |
| Department | Women |
| Handmade | No |
| Pattern | Solid |
| Lining Color | Beige |
| Exterior Material | Leather |
| Lining Material | Fabric |
| Bag Weight | 1 lb |
| Handle/Strap Color | Citrus |
| Bag Height | 9 in (Longest) |
| Manufacturer Color | Citrus |
| Occasion | Business, Casual, Travel, Workwear |
| Vintage | No |
| Size | Small |
| Country/Region of Manufacture | Myanmar |
| Year Manufactured | 2020 |
| Accessories | Brand Card |
| Model | Erin |
| Product Line | Michael Kors Erin |
| Accents | Logo, Studded |
| Hardware Color | Gold |
| Hardware Material | Gold-Plated |
| Character | Erin |
| Handle/Strap Material | Leather |
| Bag Width | 7.5" (Base) |
| Bag Depth | 3.5" |
| Fabric Type | 100% Polyester |
| Brand | Michael Kors |
| Style | Backpack |
| Closure | Zip |
| Outside Pockets | 1 Zip Pockets |
| Personalized | No |
| Theme | Designer |
| Character Family | Friends |
| Color |
Ted Baker Black Marttia Narrnia Floral Travel Cabin Bag
Ted Baker luggage collection
Narrnia print
Zip closure
Fully lined
Double top handles
Two wheels
Extendable handle
Zipped external pocket
One internal pocket
Fully lined
Ted Baker-branded
Dimensions: H41cm x W35cm x D20cm
Handle drop: 12cm
Care & Fabric:
Fabric Content: Shell: 100% Polyester; Trim: 100% PU
Out of stock
Add a touch of designer style to your accessory collection with this sophisticated leather backpack. The design features a zip around top fastening, complete with adjustable shoulder straps, padded back insert, and embossed logo detail.
Out of stock
Superdry women s Super jelly pencil case.
Great for storing all of your stationery, this jelly pencil case features a zip fastening and is finished with a Superdry logo design on the front.
Out of stock