£160.00 Original price was: £160.00.£105.00Current price is: £105.00.
Only 2 left in stock
Compare| Model | NAPLSS001 |
|---|---|
| EAN Code | 656086096460 |
| Manufacturer | Nautica |
| Gender | Gents |
| Warranty | 2 years |
| Water Resistancy | 100 metres |
| Movement | Quartz |
| Case material | Stainless steel |
| Case shape | Round |
| Case Width | 44.00 mm |
| Case Thickness | 11.00 mm |
| Dial color | Black |
| Strap Material | Fabric |
| Strap Color | Blue |
| Strap Width | 24.00 mm |
Out of stock
Out of stock