£289.00 Original price was: £289.00.£165.00Current price is: £165.00.
In stock
Compare| Weight | 367.41 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 4 in |
| Bezel Color | Gunmetal |
| Indices | Baton Indexes |
| Year Manufactured | 2020-Now |
| Vintage | No |
| Case Color | Gunmetal |
| Department | Men |
| Caseback | Screwback |
| Bezel Type | Fixed |
| Watch Shape | Round |
| Style | Casual, Dress/Formal, Sport |
| Features | Chronograph |
| Case Size | 48 mm |
| Case Material | Stainless Steel |
| Handmade | No |
| Movement | Quartz |
| Water Resistance | 50 m (5 ATM) |
| Reference Number | DZ4586 |
| Brand | Diesel |
| Type | Wristwatch |
| Band Color | Silver |
| Customized | No |
| Band Material | Stainless Steel |
| Dial Color | Gray |
| Model | Diesel Griffed |
| Band Width | 22 mm |
| With Original Box/Packaging | Yes |
| Case Finish | Brushed |
| Display | Analog |
| MPN | DZ4586 |
| EAN | 4064092109399 |
Only 2 left in stock
This is a variable product.
Pellentesque arcu. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Sed elit dui, pellentesque a, faucibus vel, interdum nec, diam. Pellentesque ipsum. Etiam dui sem, fermentum vitae, sagittis id, malesuada in, quam. Sed ac dolor sit amet purus malesuada congue.
This is a variable product.
Etiam bibendum elit eget erat. Curabitur bibendum justo non orci. Cras elementum. In dapibus augue non sapien. Morbi imperdiet, mauris ac auctor dictum, nisl ligula egestas nulla, et sollicitudin sem purus in lacus. Praesent dapibus.
Only 2 left in stock