£92.00 Original price was: £92.00.£72.00Current price is: £72.00.
Out of stock
CompareThe new floral update was given to the fabulous Enchanted Garden models. Finely printed 30mm-wide dial features lovely blooms and birds, fastened with fashionable and elegant Gold mesh strap.
| Brand: | Olivia Burton |
|---|---|
| Model: | OB16ER12 |
| Width: | 30 mm |
| Depth: | 8 mm |
| Display Type: | Analogue |
| Material: | Stainless Steel |
| Movement: | Quartz |
| Strap Type: | Stainless Steel |
| Strap Width: | 12 mm |
| Maximum Band Size: | 175 mm |
| Minimum Band Size: | 130 mm |
| Clasp Type: | Fold-Over |
| Resistance: | Splash Proof |
| Packaging: | Official Olivia Burton Presentation Box |
| Warranty: | 1 Year |
| Brand | |
|---|---|
| Department | |
| EAN | |
| MPN | |
| Type |
Only 2 left in stock
Ted Baker Ladies Pink Strap Watch Black Floral Design Dial Model no. TE50005020 Beautiful ladies watch by Ted Baker London Featuring a beautiful pale pink strap with contrasting pink and gold strap keepers Black pretty floral design round dial with rose gold hands with pink second hand Polished black stainless steel case and crown Black stainless steel buckle fastening Case measures 38mm wide incl crown Strap measures 12mm wide at watch fitting tapering to 10mm Supplied with 2 years manufacturers warranty Comes in a Ted Baker black and gold watch box and cushion
Out of stock
In stock