£79.90 Original price was: £79.90.£32.00Current price is: £32.00.
Out of stock
Compare| Brand | PUMA |
|---|---|
| Model | PU103211029 |
| Color | camouflage |
| Movement | battery |
| Water resistance | 50M/5ATM |
| Crystal | acrylate |
| Gender | men’s |
| Type | analog |
| Weight | 48 g |
| Material | plastic |
|---|---|
| Closure type | Standard closing |
| Size | 15-21 cm |
| Width | 30-22 mm |
| Brand | |
|---|---|
| Department | |
| EAN | |
| MPN | |
| Type |
Out of stock
Out of stock