£235.00 Original price was: £235.00.£210.00Current price is: £210.00.
Only 1 left in stock
Compare| Features | Adjustable Strap, Inner Pockets, Outer Pocket |
|---|---|
| Handle Style | Shoulder Strap |
| MPN | H6144216 |
| Department | Women |
| Strap Drop | 30 cm |
| Exterior Material | Leather |
| Lining Material | Polyester |
| Bag Height | 22 cm |
| Occasion | Casual, Workwear |
| Size | Medium |
| Accessories | Bag Charm, Brand Card, Maintenance Card, Original Dust Bag |
| Model | Radley Bonchurch Road Shoulder Bag |
| Product Line | Radley Bonchurch Road Shoulder Bag |
| Hardware Colour | Gold |
| Handle/Strap Material | Leather |
| Exterior Colour | Tan |
| Finish | Pebbled |
| Bag Width | 29 cm |
| Bag Depth | 10 cm |
| Brand | Radley |
| Style | Shoulder Bag |
| Closure | Magnetic |
| EAN | 5052557089996 |
Superdry women’s Montana small cabin suitcase. This pull-along case is the ideal travel companion for a weekend away. On the outside the bag has a front pocket great for keeping travel documents safe, a side handle, a top handle and an adjustable handle allowing you to pull the bag along on wheels. Inside, it is lined, with inside fastening in the large main compartment to keep all your items in place and two large pockets. The case is finished with a rubber Superdry logo on the front and branded zip pulls. L 50 x W 32 x D 15
Out of stock
Out of stock
Ted Baker Oellie Knotted Handle Large Leather Tote Bag
Get carried away with Ted’s OELLIE tote bag. Crafted from luxurious leather, it features stylish gold hardware for a sophisticated finish, and comes with a removable shoulder strap and plenty of pockets to make light work of carrying everyday essentials.
Out of stock
Out of stock