£235.00 Original price was: £235.00.£210.00Current price is: £210.00.
In stock
Compare| Features | Adjustable Strap, Inner Pockets, Outer Pocket |
|---|---|
| Handle Style | Shoulder Strap |
| MPN | H6144001 |
| Department | Women |
| Strap Drop | 30 cm |
| Exterior Material | Leather |
| Lining Material | Polyester |
| Bag Height | 22 cm |
| Occasion | Casual, Workwear |
| Size | Medium |
| Accessories | Bag Charm, Brand Card, Maintenance Card, Original Dust Bag |
| Model | Radley Bonchurch Road Shoulder Bag |
| Product Line | Radley Bonchurch Road Shoulder Bag |
| Hardware Colour | Gold |
| Handle/Strap Material | Leather |
| Exterior Colour | Black |
| Finish | Pebbled |
| Bag Width | 29 cm |
| Bag Depth | 10 cm |
| Brand | Radley |
| Style | Shoulder Bag |
| Closure | Magnetic |
| EAN | 5052557089989 |
Out of stock
Superdry men’s Montana giftset. This wallet and belt duo if the perfect gift, whether keeping it for yourself or giving it to someone special. The belt included in this set is a simple adjustable fabric belt, which features a matte metal buckle with an embossed Superdry logo. The wallet features a hook and loop fastening, a note pocket and a zipped coin pocket. The wallet is finished with an attached keyring and a Superdry logo badge on the front. Belt length – 46”.
Out of stock
Superdry men’s Sport kit bag. Perfect for carrying all your gym essentials, this sports bag features a zip fastening, side pocket and small inside zip fastened pocket. Finished with small carry handles and a large adjustable shoulder strap.
H 30cm x L 55cm x 29cm
Out of stock
In brown, this backpack features a grained leather exterior, front zip pouch and adjustable straps – finished with brand details.
Out of stock