£100.00 Original price was: £100.00.£75.00Current price is: £75.00.
In stock
CompareRadley Calligraphy Ladies Goose grey Strap Watch. Featuring a rose gold plated case, gloss goose grey dial with white jumping dog print and a leather strap. Includes Radley gift box and 2 year guarantee.
| BRAND | Radley |
| MODEL SKU | RY21624A |
| BARCODE | 5018479125037 |
| COLLECTION | Calligraghy |
| GENDER | Women |
| CASE WIDTH | 35mm |
| CASE DEPTH | 10mm |
| CLASP TYPE | Buckle |
| DISPLAY TYPE | Analogue |
| MATERIAL | Stainless Steel |
| PACKAGING | Official Brand Presentation Box |
| STRAP TYPE | Leather |
| STRAP WIDTH | 17.7mm |
| STRAP LENGHT | 225mm |
| WATER RESISTANCE | 30 Meter |
| DIAL COLOUR | Rose Gold |
| DIAL SHAPE | Round |
| STRAP COLOUR | Grey |
| WARRANTY | 2 Years |
| MOVEMENT | Quartz |
| STRAP COLOUR | Grey |
|---|---|
| DIAL COLOUR | Rose Gold |
| STRAP TYPE | Leather |
| MATERIAL | Stainless Steel |
| DISPLAY TYPE | Analogue |
| CASE DEPTH | 10mm |
| CASE WIDTH | 35mm |
| COLLECTION | Calligraghy |
| MPN | RY21624A |
| BRAND | Radley |
| EAN | 5018479125037 |
| Department | Women |
| Type | Wristwatch |
Out of stock
Only 1 left in stock
In stock
Ted Baker Ladies Pink Strap Watch Black Floral Design Dial Model no. TE50005020 Beautiful ladies watch by Ted Baker London Featuring a beautiful pale pink strap with contrasting pink and gold strap keepers Black pretty floral design round dial with rose gold hands with pink second hand Polished black stainless steel case and crown Black stainless steel buckle fastening Case measures 38mm wide incl crown Strap measures 12mm wide at watch fitting tapering to 10mm Supplied with 2 years manufacturers warranty Comes in a Ted Baker black and gold watch box and cushion
Out of stock