£160.00 Original price was: £160.00.£135.00Current price is: £135.00.
Only 2 left in stock
CompareThe genuine leather Radley Cranwell Close Flapover Grab Bag in metallic Silver is a stunning addition to any woman’s wardrobe. Crafted from high-quality leather with a metallic pink exterior, this clutch bag exudes sophistication and style. The brand new bag features a jacquard fabric lining in a light beige, complemented by a metallic silver leather handle/strap for a touch of glamour. With dimensions of 23.5cm width, 9cm height, and 7cm depth, this Radley bag is spacious enough to hold all your essentials while still looking chic and elegant. The bag features Radley’s signature soft handle (that can be retied according to the length desired), snap fastenings, gathered sides and a detachable Scotty dog fob. Just a really pretty bag.
| Weight | 4.41 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 10 × 10 in |
| Department | Women |
| Exterior Material | Leather |
| Lining Colour | Beige |
| Lining Material | jacquard fabric |
| Bag Height | 9 cm |
| Handle/Strap Material | Leather |
| Exterior Colour | Metallic Silver |
| Bag Width | 23.5 cm |
| Bag Depth | 7 cm |
| Brand | Radley |
| Style | Clutch |
| Handle/Strap Colour | metallic silver |
| MPN | H6849991 |
| EAN | 5052557117330 |
Superdry women s Super jelly pencil case.
Great for storing all of your stationery, this jelly pencil case features a zip fastening and is finished with a Superdry logo design on the front.
Out of stock
Superdry women’s Montana small cabin suitcase. This pull-along case is the ideal travel companion for a weekend away. On the outside the bag has a front pocket great for keeping travel documents safe, a side handle, a top handle and an adjustable handle allowing you to pull the bag along on wheels. Inside, it is lined, with inside fastening in the large main compartment to keep all your items in place and two large pockets. The case is finished with a rubber Superdry logo on the front and branded zip pulls. L 50 x W 32 x D 15
Out of stock
Ted Baker Oellie Knotted Handle Large Leather Tote Bag
Get carried away with Ted’s OELLIE tote bag. Crafted from luxurious leather, it features stylish gold hardware for a sophisticated finish, and comes with a removable shoulder strap and plenty of pockets to make light work of carrying everyday essentials.
Out of stock