£289.00 Original price was: £289.00.£245.00Current price is: £245.00.
Only 2 left in stock
CompareOur design team has thought of every eventuality with the Ash Mews shoulder bag. Crafted in smooth, slouchy leather, this shape is relaxed and the pockets are plentiful.
Find them inside, on the back and one, in contrast, textured leather on the front too. Perfect for slipping in your phone, travel tickets and contactless cards.
| Bag Width | 34 cm |
|---|---|
| Closure | ZIP FASTENING WITH PULLS |
| Bag Height | 27 cm |
| Size | Large |
| Handle Style | TWIN GRAB HANDLES |
| Handle/Strap Colour | DARK CHERRY |
| Lining Material | CREAM FABRIC |
| Lining Colour | CREAM FABRIC LINING |
| Bag Depth | 15 cm |
| MPN | H6808609 |
| Exterior Material | DARK CHERRY LEATHER |
| Exterior Colour | DARK CHERRY |
| Brand | Radley |
| Department | Women |
| EAN | 5052557116678 |
| Style | Shoulder Bag |
| Theme | London |
| Country/Region of Manufacture | United Kingdom |
| Hardware Colour | Gold |
| Handle/Strap Material | Leather |
Ted Baker Black Marttia Narrnia Floral Travel Cabin Bag
Ted Baker luggage collection
Narrnia print
Zip closure
Fully lined
Double top handles
Two wheels
Extendable handle
Zipped external pocket
One internal pocket
Fully lined
Ted Baker-branded
Dimensions: H41cm x W35cm x D20cm
Handle drop: 12cm
Care & Fabric:
Fabric Content: Shell: 100% Polyester; Trim: 100% PU
Out of stock
Out of stock
A dapper design for the man on the move, Ted’s GANSU holdall is just the ticket for taking you from desk to drinks and beyond with effortless sophistication. Stylishly crafted from supple leather, it features plenty of pockets and a handy shoulder strap to make things easy on the go.
Out of stock
With just the right amount of space for your on-the-go essentials, the Olmia from Ted Baker is a great staple accessory. The slouchy design is made from luxurious leather and features seam detailing and twisted knots on each top handle. Secured with a top zip fastening, the bag comes with a fully lined interior with three internal pockets. It is completed with a removable shoulder strap, you can switch to and from hands-free carry with ease.
Out of stock