| Bag Width | 36 cm |
|---|---|
| Closure | Magnetic |
| Occasion | Business, Casual, Formal, Workwear |
| Handle Drop | 23 cm |
| Size | Medium |
| Lining Colour | Beige |
| MPN | H6173001, H6173216 |
| Bag Depth | 14 cm |
| Exterior Colour | Black, Brown |
| Accessories | Bag Charm |
| Department | Women |
| Style | Shoulder Bag |
| Features | Inner Dividers, Inner Pockets, Outer Pockets |
| Finish | Pebbled |
| Hardware Colour | Gold |
| Bag Height | 23 cm |
| Handle Style | Double Handles |
| Lining Material | Polyester |
| Exterior Material | Leather |
| Brand | Radley |
| EAN | 5052557090398, 5052557090381 |
| Model | Radley Brompton Mews Work Bag |
| Handle/Strap Material | Leather |
| Product Line | Radley Brompton Mews Work Bag |
Out of stock
Only 2 left in stock
Out of stock
The Ted Baker Annii Mini Exotic Moon Bag is a bag which will take your look to the next level. T-shaped bag features a chain shoulder strap and a statement clasp fastening. Team yours with your favourite LBD and tonal heels, for a night of cocktails with the girls.
Only 1 left in stock