£210.00 Original price was: £210.00.£180.00Current price is: £180.00.
Only 2 left in stock
Compare
Radley Grab Bag, model H5874206, crafted from soft, grained leather with a layered patchwork design featuring faux snakeskin accents. The bag offers versatile styling with a detachable leather crossbody strap or a stylish gold chain handle. It has a zip-top closure, gold hardware, and a jacquard fabric lining. Inside, there are zip and slip pockets, while the exterior includes a slip pocket at the back. The design is finished with the signature Radley logo and a detachable Scottie dog key fob. Comes with a Radley dust bag for protection.
| Bag Width | 30cm |
|---|---|
| Shape | Crescent |
| Closure | Zip |
| Occasion | Casual |
| Size | Small |
| Handle Drop | Adjustable |
| Bag Depth | 3 cm |
| MPN | H5874206 |
| Fabric Type | Leather |
| Exterior Colour | Brown Multi |
| Customised | N/A |
| Vintage | No |
| Accessories | Bag Charm, Detachable Strap, Key Holder, Original Dust Bag |
| Department | Woman |
| Style | Shoulder Bag |
| Features | Adjustable Strap, Inner Pockets, Lined |
| Handmade | No |
| Hardware Colour | Gold |
| Pattern | Patchwork |
| Character | Woman |
| Bag Height | 17cm |
| Handle Style | Shoulder Strap |
| Handle/Strap Colour | Brown |
| Lining Material | Fabric |
| Exterior Material | Leather |
| Brand | Radley |
| EAN | 5052557082164 |
| Hardware Material | Gold-Plated |
| Model | Radley Summerstown |
| Theme | Classic, London |
| Country/Region of Manufacture | United Kingdom |
| Handle/Strap Material | Leather |
| Product Line | Radley Summerstown |
| Personalise | No |
Out of stock
Add a touch of designer style to your accessory collection with this sophisticated leather backpack. The design features a zip around top fastening, complete with adjustable shoulder straps, padded back insert, and embossed logo detail.
Out of stock
Superdry women’s Montana large check in suitcase. On the outside the bag has a front pocket great extra storage, a top handle and an adjustable handle allowing you to pull the bag along on the wheels. Inside is fully lined, with an inside fastening in the main compartment to keep all your items in place as well as two large pockets. The case is finished with a rubber Superdry logo on the front and a large Superdry logo on one of the inside pockets. L 68 x W 40 x D 26
Out of stock
The Ted Baker Men’s Gansu Leather Holdall Bag is ideal for the fashion forward guy, crafted from a premium Bovine leather this dapper design is timeless. The holdall is the perfect companion for work featuring one main compartment with a zip closure with internal pockets, plenty storage for keeping your essentials organised. Two exterior pockets feature a modish buckle fastening whilst the bag also boasts a double top handle and a detachable shoulder strap. The bag is complete with the signature Ted Baker logo embossed to a luggage tag and the front for a quality finish.
Out of stock