£209.00 Original price was: £209.00.£189.00Current price is: £189.00.
Only 1 left in stock
Compare
Signature handing logo dog charm.
| Weight | 4.18 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 35 × 16 in |
| Bag Width | 16.5 in |
| Manufacturer Colour | Tan |
| Shape | Trapezoid |
| Closure | Zip |
| Occasion | Business, Casual, Formal, Travel, Workwear |
| Size | Large |
| Hidden Compartment | No |
| Main Colour | Brown |
| Lining Colour | Beige |
| Bag Depth | 4.25 in |
| Handbag Size | Large |
| Feature | Inner Pockets |
| Exterior Colour | Brown |
| Depth | 11 cm |
| Vintage | No |
| Outer Material | Leather |
| Accessories | Bag Charm |
| Department | Women |
| Style | Tote |
| Height | 26 cm |
| Features | Inner Pockets, Lined, Mobile Phone Pocket, Outer Pockets, Bag Charm |
| Finish | Quilted |
| Width | 42 cm |
| Hardware Colour | Gold |
| Pattern | Quilted |
| Bag Height | 10.25 in |
| Handle Style | Double Handles |
| Handle/Strap Colour | Brown |
| Lining Material | Fabric |
| Exterior Material | Leather |
| Modified Item | No |
| Brand | Radley |
| Type | Plain |
| Hardware Material | Gold tone metal |
| Model | Radley Angel Street |
| Strap Drop | 25 cm |
| Handle/Strap Material | Leather |
| Product Line | Radley Angel Street |
| Personalise | No |
| MPN | H6172216 |
| EAN | 5052557089972 |
Ted Baker Oellie Knotted Handle Large Leather Tote Bag
Get carried away with Ted’s OELLIE tote bag. Crafted from luxurious leather, it features stylish gold hardware for a sophisticated finish, and comes with a removable shoulder strap and plenty of pockets to make light work of carrying everyday essentials.
Out of stock
In brown, this backpack features a grained leather exterior, front zip pouch and adjustable straps – finished with brand details.
Out of stock
Superdry women’s Montana large check in suitcase. On the outside the bag has a front pocket great extra storage, a top handle and an adjustable handle allowing you to pull the bag along on the wheels. Inside is fully lined, with an inside fastening in the main compartment to keep all your items in place as well as two large pockets. The case is finished with a rubber Superdry logo on the front and a large Superdry logo on one of the inside pockets. L 68 x W 40 x D 26
Out of stock
The Ted Baker Annii Mini Exotic Moon Bag is a bag which will take your look to the next level. T-shaped bag features a chain shoulder strap and a statement clasp fastening. Team yours with your favourite LBD and tonal heels, for a night of cocktails with the girls.
Only 1 left in stock