£209.00 Original price was: £209.00.£189.00Current price is: £189.00.
Only 1 left in stock
Compare
Signature handing logo dog charm.
| Weight | 4.18 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 35 × 16 in |
| Bag Width | 16.5 in |
| Manufacturer Colour | Yellow |
| Shape | Trapezoid |
| Closure | Zip |
| Occasion | Business, Casual, Formal, Travel, Workwear |
| Size | Large |
| Hidden Compartment | No |
| Main Colour | Yellow |
| Bag Depth | 4.25 in |
| Handbag Size | Large |
| Feature | Inner Pockets |
| Exterior Colour | Yellow |
| Depth | 11 cm |
| Vintage | No |
| Outer Material | Leather |
| Accessories | Bag Charm |
| Department | Women |
| Style | Tote |
| Height | 26 cm |
| Features | Inner Pockets, Lined, Mobile Phone Pocket, Outer Pockets, Bag Charm |
| Finish | Quilted |
| Width | 42 cm |
| Hardware Colour | Gold |
| Pattern | Quilted |
| Bag Height | 10.25 in |
| Handle Style | Double Handles |
| Lining Material | Fabric |
| Exterior Material | Leather |
| Modified Item | No |
| Brand | Radley |
| Type | Plain |
| Hardware Material | Gold tone metal |
| Model | Radley Angel Street |
| Strap Drop | 25 cm |
| Handle/Strap Material | Leather |
| MPN | H6172740 |
| EAN | 5052557089941 |
Superdry men’s M tarp messenger bag. A versatile and practical bag to keep all things technical in. Featuring a padding inner laptop sleeve, adjustable padded over-the-shoulder strap and model and multiple internal and external compartments. The bag is finished with a logo across the front flap of the bag. Suitable for laptops and tablets with 17” or smaller.
Approximate capacity 35 litres
H 33cm x L 54cm D 20c
Out of stock
Out of stock
Out of stock
Superdry men’s M tarp messenger bag. A versatile and practical bag to keep all things technical in. Featuring a padding inner laptop sleeve, adjustable padded over-the-shoulder strap and model and multiple internal and external compartments. The bag is finished with a logo across the front flap of the bag. Suitable for laptops and tablets with 17” or smaller.
Approximate capacity 35 litres
H 33cm x L 54cm D 20cm
Out of stock