£59.00
Only 1 left in stock
Comparefinest of materials to look and feel special. Practical and hard wearing for
everyday usage, this is a must have to keep your monetary items in one place
and in style.
Metal dog logo with engraved logo lettering.
Interior: 1 note compartment, and 6 card slots.
| Weight | 1.65 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 17 × 4 in |
| Pattern | Logo |
| Manufacturer Colour | Dark Blue |
| Size | S |
| Material | Synthetic |
| Item Length | 10 cm |
| Modified Item | No |
| Accents | Logo |
| Colour | Blue |
| Vintage | No |
| Brand | Radley |
| Department | Women |
| Type | Wallet |
| Style | Bifold |
| Features | Inner pockets, Credit Card, Folding |
| Item Width | 9 cm |
| Personalise | No |
| MPN | S3611401 |
| EAN | 5052557075548 |
Superdry men’s M tarp messenger bag. A versatile and practical bag to keep all things technical in. Featuring a padding inner laptop sleeve, adjustable padded over-the-shoulder strap and model and multiple internal and external compartments. The bag is finished with a logo across the front flap of the bag. Suitable for laptops and tablets with 17” or smaller.
Approximate capacity 35 litres
H 33cm x L 54cm D 20c
Out of stock
A dapper design for the man on the move, Ted’s GANSU holdall is just the ticket for taking you from desk to drinks and beyond with effortless sophistication. Stylishly crafted from supple leather, it features plenty of pockets and a handy shoulder strap to make things easy on the go.
Out of stock
In brown, this backpack features a grained leather exterior, front zip pouch and adjustable straps – finished with brand details.
Out of stock
Ted Baker Black Marttia Narrnia Floral Travel Cabin Bag
Ted Baker luggage collection
Narrnia print
Zip closure
Fully lined
Double top handles
Two wheels
Extendable handle
Zipped external pocket
One internal pocket
Fully lined
Ted Baker-branded
Dimensions: H41cm x W35cm x D20cm
Handle drop: 12cm
Care & Fabric:
Fabric Content: Shell: 100% Polyester; Trim: 100% PU
Out of stock