£160.00 Original price was: £160.00.£135.00Current price is: £135.00.
In stock
CompareThis Radley SUMMERSTOWN small bag is the perfect addition to your collection. With a beautiful orange exterior made of high-quality leather, this bag is both stylish and durable. The bag features a zip closure and gold hardware, along with a key holder accessory.
The bag has a small size of 9″ width, 4.5″ height, and 1.5″ depth, making it ideal for carrying your essentials. The interior is lined with beige fabric and has a summery pattern that complements the exterior. This bag is perfect for any occasion, and the underarm strap adds a touch of convenience. Get your hands on this Radley SUMMERSTOWN small bag today and add a pop of colour to your wardrobe! Brand new with tags but zip is stiff so reflected in the price listed
| Bag Width | 23 cm |
|---|---|
| Character | Pebbles |
| Closure | Zip |
| Bag Height | 12 cm |
| Occasion | Casual, Party/Cocktail, Travel |
| Size | Small |
| Lining Material | Fabric |
| Bag Depth | 4 cm |
| MPN | H4359801 |
| Exterior Material | Leather |
| Exterior Colour | Orange |
| Vintage | No |
| Colour | Nemo |
| Brand | Radley |
| Department | Women |
| EAN | 5052557034415 |
| Style | Shoulder Bag |
| Country/Region of Manufacture | United Kingdom |
| Finish | Pebbled |
| Handle/Strap Material | Leather |
| Hardware Colour | Gold |
| Product Line | Radley Summerstown |
| In Original Packaging | Yes |
Superdry women’s Elaina studded tote bag. A classically styled tote bag with a slight twist, featuring a studded design on the front, an embossed Superdry logo badge and a handy removable liner bag, complete with zip fastening and popper fastenings to keep it secure to the main bag. The Elaina studded tote bag also has a small inner slip compartment and is finished with a subtle metal logo badge at the rear of the bag.
H: 36.5cm x L: 38cm x D: 10cm
Out of stock
In brown, this backpack features a grained leather exterior, front zip pouch and adjustable straps – finished with brand details.
Out of stock
Ted Baker Oellie Knotted Handle Large Leather Tote Bag
Get carried away with Ted’s OELLIE tote bag. Crafted from luxurious leather, it features stylish gold hardware for a sophisticated finish, and comes with a removable shoulder strap and plenty of pockets to make light work of carrying everyday essentials.
Out of stock
With its vibrant print featuring a snarling leopard and bejewelled insets, this striking travel bag turns any getaway into a stylish event. A deep interior holds everything you need for the journey, while an exterior pocket keeps necessities close at hand. Two wheels and a telescoping handle keep you rolling along, while dual top handles make this bag easy to pick up and carry.
Out of stock