£189.00 Original price was: £189.00.£135.00Current price is: £135.00.
Only 1 left in stock
Compare
| Bag Width | 30 cm |
|---|---|
| Shape | Semi-Circle |
| Closure | Zip |
| Occasion | Business, Casual, Formal, Travel, Wedding, Workwear |
| Size | Small |
| Lining Colour | Beige |
| Bag Depth | 3 cm |
| Exterior Colour | Blue |
| Accents | Zip |
| Customised | None |
| Vintage | No |
| Accessories | Bag Charm, Detachable Strap, Original Dust Bag |
| Department | Women |
| Style | Crossbody |
| Features | Adjustable Strap, Cross-Body Strap, Inner Pockets, Lined |
| Finish | Stamped/Embossed |
| Hardware Colour | Silver |
| Handmade | No |
| Pattern | No Pattern |
| Character | None |
| Bag Height | 17 cm |
| Handle Style | Crossbody Strap |
| Handle/Strap Colour | Blue |
| Lining Material | Fabric |
| Exterior Material | Leather |
| Brand | Radley |
| Theme | None |
| Handle/Strap Material | Leather |
| Product Line | Radley |
| Personalise | No |
With just the right amount of space for your on-the-go essentials, the Olmia from Ted Baker is a great staple accessory. The slouchy design is made from luxurious leather and features seam detailing and twisted knots on each top handle. Secured with a top zip fastening, the bag comes with a fully lined interior with three internal pockets. It is completed with a removable shoulder strap, you can switch to and from hands-free carry with ease.
Out of stock
Superdry men’s Montana giftset. This wallet and belt duo if the perfect gift, whether keeping it for yourself or giving it to someone special. The belt included in this set is a simple adjustable fabric belt, which features a matte metal buckle with an embossed Superdry logo. The wallet features a hook and loop fastening, a note pocket and a zipped coin pocket. The wallet is finished with an attached keyring and a Superdry logo badge on the front. Belt length – 46”.
Out of stock
The Ted Baker Men’s Gansu Leather Holdall Bag is ideal for the fashion forward guy, crafted from a premium Bovine leather this dapper design is timeless. The holdall is the perfect companion for work featuring one main compartment with a zip closure with internal pockets, plenty storage for keeping your essentials organised. Two exterior pockets feature a modish buckle fastening whilst the bag also boasts a double top handle and a detachable shoulder strap. The bag is complete with the signature Ted Baker logo embossed to a luggage tag and the front for a quality finish.
Out of stock
Superdry women’s Elaina studded tote bag. A classically styled tote bag with a slight twist, featuring a studded design on the front, an embossed Superdry logo badge and a handy removable liner bag, complete with zip fastening and popper fastenings to keep it secure to the main bag. The Elaina studded tote bag also has a small inner slip compartment and is finished with a subtle metal logo badge at the rear of the bag.
H: 36.5cm x L: 38cm x D: 10cm
Out of stock