£209.00 Original price was: £209.00.£179.00Current price is: £179.00.
Only 2 left in stock
CompareThis iconic and beautiful tote bag has been expertly crafted from the very finest quality materials. With its signature dog logo it is instantly recognisable. This stylish and lovable design is also practical which you can use on a daily basis and can be worn to virtually every occasion. This is a chance to own something to make you feel truly special day after day, making it excellent value for money.
Size: Medium to large.
Signature handing logo dog charm.
Type: Zip Top Shoulder Tote Shopper Bag.
| Weight | 4.18 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 35 × 16 in |
| Bag Width | 39 cm |
| Manufacturer Colour | Grey |
| Shape | Trapezoid |
| Closure | Zip |
| Occasion | Casual, Travel, Workwear |
| Size | Medium |
| Hidden Compartment | No |
| Handle Drop | 25 cm |
| Lining Colour | Beige |
| Bag Depth | 11 cm |
| Exterior Colour | Grey |
| Handbag Size | Medium |
| Feature | Inner Pockets |
| Vintage | No |
| Accessories | Bag Charm, Original Dust Bag |
| Department | Women |
| Style | Tote |
| Features | Inner Pockets, Lined, Mobile Phone Pocket, Outer Pockets, Stain-Resistant, Water Resistant, Bag Charm |
| Finish | Pebbled |
| Hardware Colour | Gold |
| Pattern | Logo |
| Bag Height | 26 cm |
| Handle Style | Double Handles |
| Lining Material | Fabric |
| Handle/Strap Colour | Brown |
| Exterior Material | Leather, Polyurethane |
| Modified Item | No |
| Brand | Radley |
| Type | Plain |
| Hardware Material | Stainless Steel |
| Model | Radley Signature Logo |
| Theme | Logo |
| Handle/Strap Material | Leather |
| Personalise | No |
| Product Line | Radley Signature Logo |
| MPN | H3464036 |
| EAN | 5052557022726 |
The Ted Baker Annii Mini Exotic Moon Bag is a bag which will take your look to the next level. T-shaped bag features a chain shoulder strap and a statement clasp fastening. Team yours with your favourite LBD and tonal heels, for a night of cocktails with the girls.
Only 1 left in stock
Superdry women’s Montana large check in suitcase. On the outside the bag has a front pocket great extra storage, a top handle and an adjustable handle allowing you to pull the bag along on the wheels. Inside is fully lined, with an inside fastening in the main compartment to keep all your items in place as well as two large pockets. The case is finished with a rubber Superdry logo on the front and a large Superdry logo on one of the inside pockets. L 68 x W 40 x D 26
Out of stock
Ted Baker Black Marttia Narrnia Floral Travel Cabin Bag
Ted Baker luggage collection
Narrnia print
Zip closure
Fully lined
Double top handles
Two wheels
Extendable handle
Zipped external pocket
One internal pocket
Fully lined
Ted Baker-branded
Dimensions: H41cm x W35cm x D20cm
Handle drop: 12cm
Care & Fabric:
Fabric Content: Shell: 100% Polyester; Trim: 100% PU
Out of stock
Superdry women s Super jelly pencil case.
Great for storing all of your stationery, this jelly pencil case features a zip fastening and is finished with a Superdry logo design on the front.
Out of stock