£110.00 Original price was: £110.00.£75.00Current price is: £75.00.
Out of stock
Compare| Model | NAPLSS003 |
|---|---|
| EAN Code | 656086096484 |
| Manufacturer | Nautica N-83 |
| Gender | Gents |
| Warranty | 2 years |
| Water Resistancy | 50 metres |
| Movement | quartz |
| Case material | Brass |
| Case shape | Round |
| Case Width | 40.00 mm |
| Case Thickness | 8.00 mm |
| Dial color | White |
| Strap Material | Fabric |
| Strap Color | Multicolor |
| Strap Width | 20.00 mm |
Only 1 left in stock
Stainless steel case with a black leather strap. Fixed bezel. Digital dial. Dial Type: digital. Quartz movement. Scratch resistant mineral crystal. Solid case back. Round case shape. Case size: 38.5 mm. Buckle clasp. Water resistant at 30 meters / 100 feet. Functions: hour, minute, second, date. Calvin Klein Future Digital Watch K5B13XC1
Out of stock