£235.00 Original price was: £235.00.£199.00Current price is: £199.00.
Only 2 left in stock
CompareThis beautiful Radley Loaf Lane Crafted shoulder bag is a must-have for any fashion-forward woman. The bag features a push lock fastening closure and a butterscotch leather exterior with gold hardware accents. The interior is lined with brown suededette and includes a small size perfect to carry all your essentials.
The bag dimensions are 20 cm in width, 14 cm in height, and 10 cm in depth, making it a small shoulder bag that is easy to carry. The bag’s strap is made of high-quality leather and comes in a butterscotch colour. This shoulder bag is part of the Radley Loaf Lane Crafted product line, and it is ideal for any occasion.
| Brand | Radley |
|---|---|
| Exterior Material | Leather |
| Exterior Colour | Butterscotch |
| Style | Shoulder Bag |
| Department | Women |
| Handle/Strap Material | Leather |
| Handle/Strap Colour | Butterscotch |
| Lining Material | Suedette |
| Lining Colour | Brown |
| Hardware Colour | Gold |
| Size | Small |
| Product Line | Radley Loaf Lane Crafted |
| Closure | Push Lock Fastening |
| Bag Width | 20 cm |
| Bag Height | 14 cm |
| Bag Depth | 10 cm |
| MPN | H5937259 |
| EAN | 5052557082904 |
Superdry women s Super jelly pencil case.
Great for storing all of your stationery, this jelly pencil case features a zip fastening and is finished with a Superdry logo design on the front.
Out of stock
Out of stock
Superdry women’s Elaina studded tote bag. A classically styled tote bag with a slight twist, featuring a studded design on the front, an embossed Superdry logo badge and a handy removable liner bag, complete with zip fastening and popper fastenings to keep it secure to the main bag. The Elaina studded tote bag also has a small inner slip compartment and is finished with a subtle metal logo badge at the rear of the bag.
H: 36.5cm x L: 38cm x D: 10cm
Out of stock
Out of stock