£279.99 Original price was: £279.99.£129.00Current price is: £129.00.
Only 2 left in stock
Compare| Edition | Cheers |
| Usually For | Ladies |
| Water Resistancy | 30 Metres |
| Dial Colour | Silver |
| Glass | Mineral |
| Case Colour | Rose Gold |
| Case Width | 32mm |
| Case Thickness | 7mm |
| Case Shape | Round |
| Case Material | Rose Gold PVD Stainless-steel |
| Band Colour | Rose Gold |
| Band Material | Rose Gold PVD Stainless-steel |
| Band Width | 10mm |
| Band Type | Bracelet |
| Bezel Material | Stainless-steel |
| Movement | Quartz |
| Clasp Type | Fold Over Clasp |
| Weight | 0.11904962148 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7.874015740 × 7.874015740 × 7.874015740 in |
| Brand | |
| Department | |
| EAN | |
| MPN | |
| Type |
Only 1 left in stock
Out of stock
Out of stock
Out of stock