£195.00 Original price was: £195.00.£165.00Current price is: £165.00.
Only 2 left in stock
Compare| Features | Adjustable Strap, Inner Pockets, Outer Pocket |
|---|---|
| Handle Style | Shoulder Strap |
| MPN | H6168216 |
| Department | Women |
| Strap Drop | 30 cm |
| Exterior Material | Leather |
| Lining Material | Polyester |
| Bag Height | 19 cm |
| Occasion | Casual, Workwear |
| Size | Small |
| Accessories | Bag Charm, Brand Card, Maintenance Card, Original Dust Bag |
| Model | Radley Bonchurch Road Shoulder Bag |
| Product Line | Radley Bonchurch Road Shoulder Bag |
| Hardware Colour | Gold |
| Handle/Strap Material | Leather |
| Exterior Colour | Tan |
| Finish | Pebbled |
| Bag Width | 23 cm |
| Bag Depth | 7 cm |
| Brand | Radley |
| Style | Shoulder Bag |
| Closure | Magnetic |
| EAN | 5052557089897 |
Only 2 left in stock
Add a touch of designer style to your accessory collection with this sophisticated leather backpack. The design features a zip around top fastening, complete with adjustable shoulder straps, padded back insert, and embossed logo detail.
Out of stock
Superdry women’s Montana small cabin suitcase. This pull-along case is the ideal travel companion for a weekend away. On the outside the bag has a front pocket great for keeping travel documents safe, a side handle, a top handle and an adjustable handle allowing you to pull the bag along on wheels. Inside, it is lined, with inside fastening in the large main compartment to keep all your items in place and two large pockets. The case is finished with a rubber Superdry logo on the front and branded zip pulls. L 50 x W 32 x D 15
Out of stock
Out of stock